WorkShop'lar

Temel Çağrı Merkezi Prensipleri ve Kaçınmanız Gereken 10 Yanlış

Çağrı Merkezi dünyasına henüz adım atmış olabilirsiniz veya Çağrı Merkezini farklı kılan temelleri ve genel kuralları öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu seminerde çağrı merkezinin temel gerçeklerini ve dinamiklerini anlatıyoruz. Sektörde çalışan herkesin anlaması ve anlatması gereken kuralları bu seminerde sunuyoruz.
Kimler Katılabilir:
Çağrı Merkezi sektöründe yeni olanlar, operasyonda çalışanlar

Inbound Çağrı Merkezi Yönetimi Dinamikleri

Çağrı Merkezlerine özgü olan kural ve prensiplerin doğru ve bütünsel olarak anlaşılması verimliliği artırıyor. Bu seminerde planlama ve yönetim aşamaları, kalite ve denetim yöntemleri ile gerçek-zaman yönetimi gibi bir Çağrı Merkezinde gözetilmesi gereken tüm temel prensipleri aktarıyoruz.
Kimler Katılabilir:
Çağrı Merkezi sektöründe yeni olanlar veya deneyimliler, Operasyon ve Planlama/Destek bölümlerinde çalışanlar

Çağrı Merkezlerinde Verimlilik Artırma ve Maliyet Yönetimi

Çağrı Merkezlerinin kurumlara katkı sağlayan en önemli özelliklerinden biri de ‘maliyet etkin’ olmalarıdır. Bu seminer sonrasında Çağrı Merkezlerinde verimliliğe ve maliyete etki eden unsurları ve bunları nasıl kontrol altında tutabileceğinizi aktarıyoruz. Çağrı Merkezinde kullanılacak iyileştirme yöntemleri ve bunların etkin olduğu alanlar hakkında bilgiler paylaşıyoruz.
Kimler Katılabilir:
Çağrı Merkezi sektöründe orta veya ileri seviyede deneyimi olanlar, Operasyon ve Planlama/Destek bölümlerinde çalışanlar

Çağrı Merkezi Metrikleri ve Bütünsel Performans Sistemi Kurma

Bir Çağrı Merkezinin farklı kademelerindeki KPI sistemleri nelerdir? Çağrı merkezinde kimler hangi alanlardan sorumlu tutulabilir? Başarılı performans ve prim sistemleri nasıl kurulur? … Bu seminerde Çağrı Merkezinizin performansını artırmak için gerekli tüm araçlar hakkında bilgiler sunuyoruz.
Kimler Katılabilir:
Çağrı Merkezi sektöründe orta veya ileri seviyede deneyimi olanlar, Operasyondan veya Operasyon dışı elemanlar ile Planlama/Destek bölümlerinde çalışanlar

Inbound Çağrı Merkezlerinde Tahmin ve Kaynak Planlama

Çağrı Merkezlerinin verimini artırmadaki en önemli araçlardan biri, doğru tahminlerde bulunmaktır. Bu seminerde, doğru tahminler yapabilmek için Inbound Çağrı Merkezlerinde farklı tahmin metotları ve bunların uygulamalarını, doğru kaynak planlaması hesaplama yöntemlerini ve bu alandaki yaklaşımları detaylı olarak aktarıyoruz.
Kimler Katılabilir:
Çağrı merkezi sektöründe ileri seviyede deneyimi olanlar, Planlama/Destek bölümlerinde çalışanlar

“Operasyon’dan” Olmayanlar için Çağrı Merkezi İşleyişi ve Bilmeniz Gerekenler

İnsan Kaynakları, Pazarlama veya Destek Birimleri gibi Çağrı Merkezi Operasyonu dışında görevli olanlara yönelik oluşturduğumuz bu seminerde, bir Çağrı Merkezinin nasıl planlanması ve yönetilmesi gerektiğini, temel KPI’ların nasıl belirleneceğini ve Çağrı Merkezi yönetimi hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri katılımcılarla paylaşıyoruz.
Kimler Katılabilir:
Çağrı Merkezi sektöründe yeni olanlar veya orta derecede deneyimi olanlar, Operasyon bölümü dışında tüm çalışanlar