Görüşler

Bizim için ne dediler:

"Çağrı merkezimizde iş gücü planlamasından müşterilere verilen hizmetin tamamlanmasına kadar geçen sürecin tüm adımlarında farklı yöntem ve yaklaşımların geliştirilmesi için UNIQ ile yaptığımız işbirliğini çok değerli buluyorum. UNIQ yeni çözümler ve stratejik bakış açıları geliştirmemize yardımcı oldu. Çağrı merkezinde mevcut durumun ve KPI’ların detaylı analizlerini yaparak verimlilik artışı sağlayabileceğimiz alanları tespit ettik. Mevcut kurum kültürümüzün dışına çıkmadan, bize özel çözümlerle yeni iş yapış şekilleri ve süreçler konusunda başarılı çalışmalar yaptık. Ayrıca satış konusunda da ekibin motivasyonunu harekete geçirerek takım olarak fark yaratmalarına yönelik eğitimler aldık. Takım Yöneticisi Gelişim Programı ile liderlik ve koçluk yetkinliklerinin gelişimini sağladık. UNIQ’in konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla çağrı merkezi verimliliğini artırmak isteyen ve konuya özel eğitim içerikleri ile insan kaynağının gelişimine yatırım yapmak isteyen firmalar, ihtiyaçlarına paralel çözümlere en hızlı şekilde ulaşacaklardır."
Yakup Doğan Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
"Şirket olarak yaşadığımız sorunları ve sıkıntıları anlattığımızda, aldığımız yönlendirmelerin ve problemlere yaklaşım tarzının şirketimize fayda sağlayacağına inandığımız için UNIQ ile çalışmayı tercih ettik. Tahminlerimizde de yanılmadığımızı ilk yaptığımız proje sonrasında gördük ve devamında bu projenin referansı ile birçok yeni projemizde beraber yürümeyi tercih ettik. UNIQ, eğitim ihtiyaçlarından kariyer planına, kullanacağınız teknolojik cihazlardan, süreçlerinizi çizerken kullanmanız gereken araç ve kurallara kadar bütünsel bir bakış açısıyla problemi çözen bir işe yapma şekli ile çalışır. Şirketimize sadece projelerin özelinde KPI’lara katkı sağlamakla kalmadılar, bu bütünsel bakış açısını da kazandırdılar. Alışılagelmiş yüzeysel öneriler ve aksiyon listeleri ile alıp ‘bunu yaparsanız her şey çok güzel olacak’ diyen bir danışmanlık yaklaşımı yerine, süreçlerin en ince detayına kadar girip, taşın altına elini koyarak soruna çözüm arayacak ve aksiyonları operasyonla el ele vererek çözecek bir danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm firmalara öneririm."
Engin Kurtay Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı
Pronet
‘’There is hardly any other company in this market segment that mirrors the level of expertise that UNIQ brings to each project they have done for SunExpress. We know our bi-national setup is difficult to grasp, they got it right from the first minute.
The UNIQ team does not sugarcoat. If they see an issue, they will report it, frank, open, honest. Plus they always will point out potential ways to a solution.
…They are experts, they are professional and they are fun to work with.’’

(Bu sektörde, UNIQ'in SunExpress için yaptığı tüm projelere kattığı uzmanlık düzeyini yansıtan başka şirket hemen hemen yok. İki uluslu düzenimizi kavramanın zor olduğunu biliyoruz, onlar bunu ilk dakikadan itibaren anladılar. UNIQ ekibi konuları süsleyerek ele almıyor; bir sorun görürlerse, bunu açık açık, dürüst bir şekilde bildiriyorlar. Ayrıca, her zaman çözüme giden potansiyel yolları gösteriyorlar. UNIQ uzmandır, profesyoneldir ve UNIQ ile çalışmak eğlencelidir.)

Peter Glade CCO
SunExpress
"Çağrı merkezlerindeki başarılı çalışmalarını sektörden duyduğumuz bir şirket olduğu için, UNIQ ile çalışmanın verimlilik arttırmayı hedeflediğimiz Telemarketing ekibimize faydalı olacağını düşündük. Program sonunda ekibimizin performansının artması, şirketimizin kârlılığına olumlu bir etki sağladı. Bunun yanı sıra, aldığı eğitimler ve koçluk sayesinde ekibimiz daha motive çalışmaya başladı. Uzman eğitim ekibi ve süreç yönetimi konusunda olumlu etkilerini fazlasıyla gördüğümüz iş ortağımızı kesinlikle tavsiye ederiz."
Bahadır Ayış GENEL MÜDÜR
VDF SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş