BİZ KİMİZ

2007 yılında kurulan ve özellikle Çağrı Merkezi ile Müşteri Hizmetleri operasyonlarını ileri taşımak isteyen kurumlar olmak üzere birçok sektörle çalışan UNIQ olarak, müşteri deneyimini kusursuzlaştırmak hedefiyle benzersiz danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Uzman ekibimizle telekomdan finansa, sigortadan perakendeye farklı sektörlerde faaliyet gösteren her ölçekten kurumla etkili çalışmalar sürdürüyoruz, uygulanabilir çözümler geliştiriyoruz.

Müşteri deneyimini iyileştirmek ve memnuniyetini artırmak için tüm süreçleri en ince detaylarıyla inceleyen, bilgi düzeyini artıran ve yeni çözümler öneren programlar sunuyoruz. Uzmanlık alanlarımız arasında strateji, süreç, müşteri deneyimi, gelir gider yönetimi, teknoloji, insan kaynakları, kapasite ve planlama ve performans yönetimi gibi birçok konuda iyileştirme hizmeti sunmak yer alıyor. 

Rakamlarla UNIQ
UNIQ olarak Türkiye’de ve yurt dışında 40’dan fazla Danışmanlık Projesine imza atarak, 700'den fazla öneriyi yaşama geçirdik, 3000’den fazla yöneticiye Pro Eğitimler sunduk.
40'DAN FAZLA DANIŞMANLIK40'DAN FAZLA DANIŞMANLIKPROJESİ
3000'DEN FAZLA YÖNETİCİYE 3000'DEN FAZLA YÖNETİCİYE PRO EĞİTİM
700'DEN FAZLA YAŞAMA GEÇİRİLMİŞ700'DEN FAZLA YAŞAMA GEÇİRİLMİŞÖNERİ

MisyonumuzHer zaman değer katan, etik, uygulanabilir ve işe yarayan fikirler sunmak; özgün ve etkili çözümlerimizin gelişim, uygulama ve sonraki tüm evrelerinde daima müşterilerimizin yanında olmak.

Misyonumuz

Bizi "UNIQ" Yapan Özelliklerimiz

Konu Uzmanıyız
Konu Uzmanıyız Sektörde öncü bir konuma sahip kurucumuzla birlikte tüm gelişimini Müşteri Deneyimi, Müşteri Memnuniyeti, şirket kurulum-birleşme-iyileştirme konularında uzmanlaşmaya adamış, dünyanın ve Türkiye’nin büyük kurumlarına danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermeye devam eden güçlü, dinamik ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz
Araştırmacı, analitik ve detaycıyız
Araştırmacı, analitik ve detaycıyız Konularımızı hem geniş hem de derinlemesine ele alıyoruz; her detayı sorgulayıp doğru analizler yapıyoruz, özgün ve uygulanabilir çözümler geliştiriyoruz.
Gerçekçi ve sonuç odaklıyız
Gerçekçi ve sonuç odaklıyız Genel söylemler yerine, danışmanlık yaptığımız ve eğitim verdiğimiz kurumların dinamiklerine ve zamanın koşullarına uygun, tutarlı ve hayata geçirilebilir planlar ile gerçekçi öneriler sunuyoruz.
İşimizi uçtan uca sahipleniriz
İşimizi uçtan uca sahipleniriz Benzersiz değerlerimizden biri de sunduğumuz çözümlerin her zaman arkasında durmamız ve bunların hayata geçirilmesinde tam desteğimizi sunmaya devam etmemizdir. Çünkü danışmanlık ve eğitimle başlayan kurumsal birlikteliğimiz sürecinde, her aşamanın sorumluluğunu alıyoruz. Taşın altına elimizi her zaman koyuyoruz.