Nadide Yıldız Bozkır

Danışman, Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Nadide Yıldız Bozkır, Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

1999 yılında Dia Marketler zincirinin ilk mağazasında mağaza müdürü olarak profesyonel çalışma hayatına adım atan Bozkır, 2000 yılında sektör değiştirerek Pamukbank A.Ş.’de Müşteri Temsilcisi olarak çalışmaya başlamıştır.

2002 yılında kurum değişikliği ile Dışbank’ta inbound takım lideri olarak görev yapmaya başlamış ve 1,5 yıl sonra Outbound takım liderliğine atanmıştır.

2004 yılında Fortisbank’ta süpervizör olarak çalışmaya devam eden Nadide Yıldız Bozkır, 2008 yılında Outbound ve Outsource birimlerinden sorumlu yönetici olarak atanmıştır. Bu görevi süresince Outbound ekibinin yalnızca dış arama yoluyla satış yapan bir ekipten, blending(inbound) desteği verebilen ve inbound çağrılarda da yüksek satış yapabilen çoklu yeteneklere sahip bir ekip haline gelmesini sağlamıştır. Sorumlu olduğu Outbound Birimi, 2009 yılında Contact Center World organizasyonunda “En İyi Outbound Kampanyası” dalında dünya birinciliği kazanmıştır.

2014 yılında UNIQ Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde danışmanlık yapmaya başlayan Bozkır, “Telefonda Satış Becerileri”, ”İkna Teknikleri”, ”Zorlu Müşterilerle Başa Çıkma”, “Telefonda Profesyonel İletişim”, “Şikayet Yönetimi”, “Performans Yönetimi” ve “Temel Yönetim Becerileri” eğitimlerinde uzman danışman/eğitmen olarak görev yapmaktadır.