BOT

BOT

UNIQ, çözüm ortağı CBOT ile, gelişmiş yapay zeka teknolojisi, müşteri deneyimi konusunda uzmanlığı ve sektöründe lider kurumlarla işbirlikleri sürecinde edindiği deneyim ile tüm sektörlerde hizmet vermeye hazır.

CBOT diyalogsal yapay zeka ile yazılı ve sesli tüm kanalları kapsayan uçtan uca bir dijital dönüşüm olanağı sağlayarak müşteri hizmetlerine yeni nesil bir bakış açısı getiriyor.

Alanında lider olan CBOT çözüm ortağı olarak çağrı merkezinde  üst düzey teknooji kullanımında CBOT Platform kullanarak,  geleneksel müşteri hizmetleri modellerinin müşteri beklentilerini karşılama konusunda yaşadığı zorluklara bir çözüm getiriyor ve diyalogsal yapay zeka teknolojisinin müşteri hizmetleri için, daha yüksek müşteri memnuniyeti, daha düşük operasyonel maliyetler ve daha fazla marka sadakati sağlamasını hedefliyoruz.

Dijitalleşen dünyada, hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin yükselen müşteri beklentilerini karşılamak ve bunu yaparken verimli ve etkin modellerle çalışabilmek tüm şirketler için çok kritik. Yapay zeka tabanlı chatbotlar ve sesli asistanlar ile zenginleştirilmiş diyalogsal IVR modelleri uçtan uca bütünsel ve verimli müşteri hizmetleri sunabilmek için tüm dünyada en önemli çözüm olarak öne çıkıyor. Gartner, 2025 yılına kadar büyük işletmelerin % 30’unun, hem müşteri hizmetleri için hem de çalışan verimliliğini artırmak için, kurumsal çapta çalışacağı diyalogsal platformu belirlemiş olacağını tahmin ediyor.

CBOT Platform’un teknolojik altyapısı ile geliştirilen chatbotlar ve metne veya konuşmaya dayalı sanal asistanlar, müşterilerin sorularına anında yanıt almasını, işlemlerini anında gerçekleştirmesini sağlıyor, hatta belirli konularda tavsiyeler sunuyor. Böylece müşteriler, tercih ettikleri ve günlük hayatlarının bir parçası haline gelmiş kanallar üzerinden, beklemeden, bir temsilciye aktarılmadan beklentilerini karşılıyor, kesintisiz bir deneyim yaşamış oluyor. Gerekli olması durumunda ise her zaman bir temsilci ile görüşmek ve insan dokunuşu ile çözüme ulaşmak mümkün.

CBOT’un sunduğu, insan-yapay zeka işbirliğine dayanan bu model ile temsilcilerin çok basit ve sık tekrarlanan işlerle uğraşmasına gerek kalmıyor, daha yüksek katma değer yaratan konulara odaklanmaları sağlanıyor.

CBOT hakkında bilgi için tıklayınız.